Usługi kurierskie integracje inpost, dpd, gls

0
3496

Integracja sklepów internetowych z danym systemem kurierskim, to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa. System taki umożliwia obsługę zamówień oraz generowanie listów przewozowych, bez konieczności ręcznego tworzenia paczek  w panelu firmy kurierskiej. Współpraca z takimi firmami jak DPD, GLS, UPS, DHL, Inpost czy Poczta Polska, to podstawa działalności dużej liczby przedsiębiorstw, a zintegrowanie systemów zdecydowanie ułatwi i przyspieszy codzienną pracę.

Czym dokładnie jest integracja?

Integracja pozwala na natychmiastowe przesyłanie danych nadawczych między formularzem zamówienia, a formularzem nadawczym. Wystarczy kilka kliknięć myszą i list przewozowy zostaje wygenerowany. Połączenie tych dwóch sektorów, to korzyść zarówno dla przedsiębiorcy, jak i klienta. Sprawna logistyka, to podstawa działania handlu. Po zainstalowaniu specjalnej wtyczki, użytkownik będzie mógł w sposób intuicyjny generować dane i przekazywać je do systemu kurierskiego.

Funkcje modułu integracji

 • nadawanie przesyłek z karty zamówienia
 • automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień
 • synchronizacja statusów przesyłek
 • zbiorcze nadawanie wielu przesyłek jednocześnie
 • menadżer przesyłek
 • śledzenie przesyłek

Rodzaje integracji

Sellintegro oferuje następujące integracje:

 • integracja DPD z programem Subiekt GT
 • integracja DPD z systemem Comarch Optima
 • integracja DPD z Subiekt Nexo Pro

Integracje w przygotowaniu:

W najbliższym czasie dostępne będą również:

 • integracja DPD z Navireo
 • integracja DPD z Wapro Mag
 • integracja DPD z Comarch XL
 • integracja DPD z Enova

Dla każdego rodzaju integracji, opracowywane są oddzielne instrukcje, które w prosty i czytelny sposób wyjaśniają działanie oprogramowania. Dowiemy się z nich jakie są minimalne wymagania systemowe i jaka prędkość Internetu jest wystarczająca do sprawnego działania modułu. Każda integracja przeprowadza co jakiś czas aktualizację, które powinny być pobrane w celu prawidłowego funkcjonowania systemu.

Zalety integracji z firmami kurierskimi

Zaletą modułu przeznaczonego do wysyłek kurierskich jest możliwość współpracy bez konieczności zawierania osobnych umów. Formularze są tak skonstruowane, aby jak najbardziej zoptymalizować cały proces. Można tworzyć listy kontrahentów i automatycznie je aktualizować, bez konieczności powtarzania tych czynności za każdym razem, kiedy chcemy nadać paczkę do stałego odbiorcy.

W przypadku posiadania kilku magazynów, dane kontrahenta przenoszone są automatycznie. Możemy na bieżąco śledzić trasę przesyłek i w razie konieczności, informować o statusie swojego kontrahenta. Dużą zaletą jest także możliwość sortowania według różnych, potrzebnych nam w danej chwili kryteriów. Możemy sprawdzić liczbę paczek nadanych w danym okresie, czy do konkretnego kontrahenta. Jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować koszty związane z wysyłkami, a także dokonywać płatności online.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zawsze możemy skontaktować się z obsługą klienta za pomocą infolinii, czy też przesyłać maila z zapytaniem. Specjaliści pomogą nam rozwiązać problem i wszystko wytłumaczą w jasny i klarowny sposób.

Źródło: https://sellintegro.pl/24-dpd-uslugi-kurierskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here