Kurs programowania w Warszawie - korzyści nauki w szkole programowania

Programowanie to pieniądze i wolność w wykonywaniu zawodu. Będąc programistą, sami decydujemy, dla kogo chcemy pracować i w jakich projektach brać udział. Nauka programowania wcale nie musi być trudna. Warto rozpocząć ją w szkole programowania.

Nauka programowania to złożony proces, który trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Po tym czasie można osiągnąć dopiero poziom junior programisty. Branża IT się zmienia, a wraz z nią zmieniają się potrzeby rynku. Programista uczy się przez cały okres swojej pracy.

Kurs programowania w Warszawie oferuje więcej korzyści niż samodzielna nauka w domu. Gotowe materiały szkoleniowe oraz harmonogram nauki są przydatne na początku programistycznej przygody, a merytoryczne wsparcie ze strony wykładowców motywuje do wytężonej pracy. To zresztą nie są jedyne zalety nauki w szkole programowania.

Zalety szkoły kodowania

Na rynku można znaleźć wiele szkół kodowania. Szkoła programowania Codecool.pl jest jedną z nich, a wśród zalet uczęszczania do niej są:

  • Doświadczona kadra – wyrobienie w sobie pozytywnych nawyków programowania wymaga czasu i inspiracji. Dzięki doświadczonej kadrze kodowanie stanie się nie tylko proste, ale także szybkie i intuicyjne.
  • Plan nauki podzielony na logiczne fragmenty – warto rozpocząć od prostych rzeczy, który z czasem będą bardziej zaawansowane. Dzięki dobrze ułożonemu harmonogramowi nauki języki programowania staną się klarowne, a ich zastosowanie oczywiste.
  • Gry i zagadki ćwiczące kreatywne rozwiązywania problemów – programowanie w dużej mierze opiera się na rozwiązywaniu różnych problemów i optymalizacji istniejącego kodu. Umysłowe gry i zagadki logiczne wzmocnią spostrzegawczość oraz wyostrzą zmysły.
  • Wsparcie ze strony wykładowców – nie wiesz jak rozwiązać dany problem lub masz kilka pomysłów? Po prostu zapytaj wykładowcę i podziel się swoją kreatywnością.
  • Ewaluacja postępów – im więcej kodujesz, tym więcej się uczysz. Warto poznać ocenę swojego poziomu wydaną przez wyspecjalizowanego w danym języku programistę, by zobaczyć, co warto poprawić i jak wiele już potrafimy.
  • Perspektywa pracy – akademia programowania współpracuje z software house’ami prowadzącymi rekrutacje na juniorskie stanowiska. Wystarczy zdobyć certyfikat i okazać chęć pracy w zawodzie, by już na starcie przebierać w ofertach.
  • Dofinansowanie do nauki – nie trzeba obawiać się o koszta. Dzięki różnym sposobom  dofinansowania kursu programowania naukę może podjąć każdy pełnoletni obywatel Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here