Czy Nothing Phone zdobędzie popularność?

0
843

Nic nie skupiło się na budowaniu szumu przed premierą telefonu (1). To może brzmieć ekscytująco, ale jeśli po OnePlus przed stało się oczywiste Oppo offshoot, historia Nic będzie boleśnie znajomy. Telefon to trudna propozycja i sam hype nie wystarczy. Z tak dużą konkurencją na rynku i wielkich nazwisk, takich jak LG wydobywając się z zatłoczonego rynku zdominowanego przez takich jak Apple, Samsung i Xiaomi; Nic może mieć trudną drogę przed sobą, jeśli chce stać się marką ludzie wiedzą.

Design i ekran

  • 120Hz wyświetlacz w tej cenie jest zawsze dobrze zobaczyć
  • System oświetlenia Glyph wydaje się być schludny, jeśli ograniczone, dodatek
  • Ogólny wygląd przypomina iPhone’a 13

Wyróżnienie się w przypadku smartfona jest trudne. Dekadę temu mieliśmy różnorodność pod względem wzornictwa, ale teraz po prostu wszystko – poza drogimi składakami, które są poza zasięgiem większości nabywców – jest zaokrąglonym prostokątem. Nic nie jest przepisywanie książki reguł, jeśli chodzi o telefon (1) schemat, ale to próbuje odróżnić się z uderzające wzornictwo.

Styl

Podobnie jak Nintendo Gameboys mojego dzieciństwa, Nothing Phone ma przezroczysty tył, który pozwala spojrzeć do wnętrza telefonu i zobaczyć węże kabli i komponentów wewnętrznych. Uwielbiam ten styl i to wykonane dobrze tutaj, czy odebrać urządzenie w kolorze białym (na zdjęciu) lub czarnym, przypomina https://techpolska.pl/.

Pakowane wewnątrz telefonu są serią jasnych, białych pasków świetlnych LED, które działają jako – mówiąc najprościej jak to możliwe – flashy systemu powiadomień. Układ diod LED miga, gdy przychodzi powiadomienie, a pasek w kierunku dolnym wypełnia się w miarę ładowania telefonu. Światła Glyph może również dać bardziej miękkie odcienie, gdy jesteś nagrywania wideo. Jest to sprytny trick, przynajmniej przez pierwsze kilka godzin użytkowania, ale niestety po prostu ostatecznie przekształcił się w gimmick mogłem zrobić bez.

Diody LED zapalają się, gdy przychodzą powiadomienia, a telefon jest umieszczony ekranem do dołu. Można ręcznie dostosować rytm świateł i nic nie ma crafted całą masę specjalnych dzwonków, które brzmią w czasie do diod LED. Wygląd jest mądry i wyjątkowy, ale w końcu znalazłem stały pokaz światła więcej irytujące niż korzyści.

Nadal bardzo podoba mi się dolna dioda LED, która powoli wypełnia się jak telefon ładuje dając wizualny wskaźnik, jak blisko jesteś do 100% bez rozpraszania się przez sam telefon.

Wygląd

Glyph bok, Nothing Phone wygląda, i czuje, bardzo podobnie jak iPhone 13. Boki są płaskie, jak jest z przodu i z tyłu, podczas gdy duet kamer siedzieć w kierunku górnej części tyłu. Nic Phone (1) wygląda tak bardzo jak nieortodoksyjny iPhone 13, że mój partner myślał, że to kolejne urządzenie Apple, kiedy podniosła go po raz pierwszy.

Nothing twierdzi, że Phone (1) jest wykonany w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu, a 50% plastikowych elementów pochodzi ze „źródeł opartych na bio- i recyklingu”. Pełna recenzja jest dostępna na https://techpolska.pl/nothing-phone-recenzja/.

Aparat

  • Dwa tylne aparaty, z głównym czujnikiem jest najlepszy
  • Dobry aparat selfie 16MP

Nie spodziewałem się wiele po umiejętnościach fotograficznych Telefonu Nic (1). Zbyt często niedrogie urządzenia obiecywały wiele, a potem rozczarowywały, jeśli chodzi o optykę – patrzę na ciebie OnePlus. Ale w rzeczywistości, doświadczenie tutaj jest silny dla ceny.

Specyfikacja aparatu brzmi dobrze na papierze, ponieważ jest to ten sam czujnik, który znajdziesz w doskonałych smartfonach, takich jak Oppo Find X5 Pro i Xiaomi 12, które naprawdę zaimponowały nam, gdy je testowaliśmy. Również dokładnie zaimponował naszemu recenzentowi OnePlus Nord 2T, inny telefon, który wykorzystuje ten czujnik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here